[ Prihlásenie ] [ Admin prihl. ]     earth  madarska verzia  slovenska verzia  

· Úvodná stránka
· Archív
· Archív
· Fotogaléria
· Počasie
· Prihlásenie
· Stiahnite si
· Témy
· Vyhľadávať

· Poľovníctvo a rybárstvo
· Hubertlov
· Halali
· Naše poľovníctvo
· Svět Myslivosti
· Poľovnícka literatúra

· Dravce Slovenska
· Správy RPS

· Banskobystrický kraj
· Bratislavský kraj
· Košický kraj
· Nitriansky kraj
· Trenčiansky kraj
· Trnavský kraj
· Prešovský kraj
· Žilinský kraj

· Janula:
Náhodne vybratá fotka-Janula-

Naposledy nahrali:
· ollab
· jomarko
· mirojevo

 Nové čísla v archíve:
· 2003/04
· 2003/05

 Kompletný archív...

 Nové čísla v archíve:
· 1927/08

 Kompletný archív...

· Fórum
· Pokec
· Kniha návštev
· List redaktorovi
· Redakcia

· Organizačná štruktúra
· Stanovy SPZ
· Poľovnícke predpisy
· Školenia
· Prehliadky trofejí

· Komisia
· Slovenský rebríček
· Medzinárodný rebríček
· Bodové hranice
· Hodnotiteľské tabuľky

· Kontinentálne stavače
· Anglické stavače
· Retrievre
· Španiele
· Farbiare
· Duriče
· Jazvečíky
· Teriére
· Chrty
· Ostatné


Fórum - Správa pre administrátora

Späť k témamStránky: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
poslal: papo22. Marca 2010., 10:51
Očakával som od adminov nejaké stanovisko kde sa stala chyba, ale asi nebude. Dlhší čas som oboch upozorňoval, že v téme Poľovnícka legislatíva -Slovenská poľovnícka komora je urážajúci príspevok, /poslal: DKo 26. Februára 2010., 07:33/, z ktorého som zacitoval v dobrej viere, že tento bol vyhodnotený ako bezproblémový, pretože tam stále je. Nejako som sa pozabudol, že mne sa nadávať môže. Dopustil som sa však chyby. Tak sa teda ospravedlňujem. Asi moje príspevky sú naozaj konfliktné, no ubezpečujem vás, že ak ma bude ktokoľvek urážať, tak sa nedám. No už nebudem urážajúceho citovať, ale skôr zvážim nejaké iné riešenie.
Myslím, že treba aj trochu pozmeniť pravidlá fóra, pretože vymazávaním častí príspevkov následné príspevky získavajú úplný iný zmysel. Toto sa v tomto prípade tiež podarilo a výsledok sa dostavil, už som bol aj šašo, a po vymazaných častiach príspevkov ostávajúce vyzneli úplne ináč, len nie ako reakcia na znevažovanie! Taktiež mi prekáža podsúvanie výmyslov, dokonca sa tak zas deje. Mne neostáva nič iné, než vysloviť takýmto prispievateľom svoj obdiv a skloniť sa pred talentom vysloviť súd nad niečím, čo sa im ,,zjavilo,,. Verím, že svoje schopnosti využijú v prospech poľovníctva a tohto fóra.
Zároveň sa chcem opýtať, či Takiho príspevok ostáva v téme Reakcie na právnu poradňu a ak áno, tak je to uzavretím diskusie na túto tému.
Ďakujem za príspevky na moju podporu, veľmi si ich vážim.
reakcia na príspevok: Baikal - 20. Marca 2010., 17:04

poslal: Baikal20. Marca 2010., 17:04
Vážení prispievatelia,

ako moderátor som využil svoje právo zasiahnuť do diskusie, ktorá sa v téme Reakcie na právnu poradňu značne odklonila od jej podstaty. Niekoľkokrát som zasiahol stiahnutím príspevkov, to žiaľ nepomohlo, preto som musel prijať nové opatrenie. Týmto opatrením je dočasné pozastavenie užívateľovi možnosti zakladať nové témy, vkladať nové príspevky a reagovať na príspevky. Verím, že dotknutí prispievatelia sa počas takejto prestávky /pre začiatok na dva dni/ upokoja, uvedomia si, že osobné útoky, prípadne vulgarizmy, nie sú to pravé čo čitateľ fóra vyhľadáva a nebude potrebné takéto opatrenia používať opakovane a aj na iných prispievateľov.

Každému z nás sa môže stať, že v ňom vzkypí žlč a v tejto emócii vloží do fóra príspevok s obsahom, ktorý neskôr aj sám uzná za nevhodný.

Sme tu tak povediac pod jednou strechou aj poľovníci aj nepoľovníci. Tých, ktorí sme tu, predpokladám spája spoločná záľuba v pozitívnych činnostiach, ktoré smerujú k prírode, zveri, rastlinám, poľovníctvu, kynológii a často aj rybárstvu. Venujeme sa svojej záľube, získavame skúsenosti, či už sami z vlastnej praxe alebo z rád, ktoré nám dávajú iní osobne alebo v tomto prípade aj prostredníctvom PID. Každý z nás niekedy vie dobre poradiť či informovať a občas potrebuje dobrú radu či informáciu. V tomto duchu by sa mali štylizovať príspevky na fóre.

Nie je zakázané mať iný názor, nie je zakázané vysloviť kritiku, ale je žiadúce držať sa témy, mať vecné argumenty a kultivovane ich formulovať.

Chápem, že nie každý je rodený spisovateľ, má bezchybný slohový prejav, neomylné písanie gramatiky, dokonale ovláda prácu s počítačom, preto Vás chcem okrem iného poprosiť aj o to, aby ste mali aj pre takýchto používateľov pochopenie, že nie vždy vedia použiť vyhľadávanie, aby nezaložili zbytočne duplicitnú tému, nie vždy napíšu gramaticky správny príspevok, ale toto ešte neznamená, že aj takýto PID-kár nemôže mať dobrý nápad, dobrú radu, otázku, na ktorú hľadá odpoveď.

------------------
Drábik Ľuboš
moderátor fóra

poslal: martin7519. Marca 2010., 17:29
No ano je to na skodu! Ked som sa prihlasil na PID bolo to koli teme lovecka lukostrelba. Bol tam jeden ucastnik ktory mi zral nervy kazdy den! Mozete 3krat hadat kto! Postupom casu som zacal citat vsetky fora, lebo ma polovnictvo velmi zaujima a mam aj velmi dobry vstah k prirode.Vsimal som si hlavne jeho prispevky a hovoril si ze som zvedavy ,co zas ten ....napisal! (pred ich precitanim) Velmi rychlo som na tohto cloveka zacal menit nazor vzhladom na jeho skusenosti a nazory.Nedalo mi to a znovu som si presiel cele forum lovecka lukostrelba a uz mi to pripadalo uplne ine ako na zaciatku a dokonca mi pripadalo ze ho to dost zaujima.
Predtym som nemal bohvie aku mienku o polovnikoch kedze par ich poznam,ale tento clovek mi ukazal ze nie vsetci su rovnako skazeny!
Tym som nechcel povedat nic ine len to,ze takyto ludia polovnictvu pomahaju.
JA osobne si myslim ze za svoje konanie by mal niest zodpovednost!(vzhladfom na to ze bol upozorneny) Ale tiez si myslim ze tres je prilis tvrdy!
BOLO TO NAOZAJ NUTNE? SKUSTE TO ESTE RAZ ZVAZIT! dakujem :)
Zamerne pisem len o tomto cloveku lebo ostatnych ucastnikov incidentu som nesledoval tak pozorne a nepametam si ich nick v ostatnych uz davno precitanych diskusiach.
Podla MNA je takyto krok skor stratou ako prinosom pre PID.
Kto aspon z casti pozna stranky fora tak vie o kom pisem!
DAKUJEM ZA VAS CAS A POCHOPENIE :)
reakcia na príspevok: Milosko - 19. Marca 2010., 13:25

poslal: Milosko19. Marca 2010., 13:25
Je mi trochu "divnô", ze dnes vypadli z fora take stalice ako Papo,Dko...moze to byt na jeho skodu. Bol by som rad,keby sa vratili, samozrejme, ze za dodrzania jeho pravidiel. "Vypnut" by sa mali len tie prispevky, ktore nesplnaju dane kriteria a nie prispievatelia vobec. Chcem vediet, ci je problem, urobit to tak?

poslal: lubenko10. Februára 2010., 15:51
kat66 a kde si tych jagteriéror pzeral nemožem tento druh čo tu prezentuješ najst a ked maš krajšich tak ponukni a nekritizuj
reakcia na príspevok: kat66 - 9. Februára 2010., 22:43

poslal: kat669. Februára 2010., 22:43
sewas neviem kto robil tuto stránku je fajn ale ked som pozrel fotky jagteríéror tak ma skoro vystrelo nemáte tam niečo krajšie hm..?určite máte taká hamba máme aj krajšie fotky ako tieto čo tak uma alumínium hm..?

poslal: LEON3. Februára 2010., 23:23
prosím o smazání fotky v tématu Welsh terrier je příliš velká uložil jsem tam fotku která má 475x238 pixelu a tady z toho je 2288x1712 pixelu.děkuji Leon

poslal: hechtviktor1. Februára 2010., 21:13
V rubrike Strelecké podujatija su velmi staré datumi a staré plany streleckých podujatí dajte to preč.

poslal: Baikal22. Novembra 2009., 18:51
Pám Maďar,

prosím kontaktujte ma mailom na drabik@polovnictvo.com., dohodneme podrobnosti.

S pozdravom

Drábik Ľuboš ml.
moderátor fóra
reakcia na príspevok: milanmadarst - 21. Novembra 2009., 21:48

poslal: milanmadarst21. Novembra 2009., 21:48
Potrebujem zmeniť meno (nepraktické) a e-mailovú adresu (neplatná), ale bohužiaľ to neviem - poraďte prosím Ďakujem Maďar

poslal: spider16. Septembra 2009., 19:09
sory.ale už sa blíži koniec roka a kynologické podujatia stále nie sú obnovené.ďakujem

poslal: Rades7. Septembra 2009., 19:59
Ja by som uvítal archív časopisov, ako napríklad Poľovníctvo a rybárstvo, alebo hubertlov. Keď budem niečo potrebovať čo doma neviem nájsť, na intrenete resp. v archíve si to rýchlo nájde a vec je vyriešená.
Ďakujem

poslal: icko11. Augusta 2009., 12:52
už niekoľko krát som sa pokúšal zistiť kynologické podujatia na tento rok...a nič.keby tam boli ,bolo by to fajn.ďakujem

poslal: Kalach30. Júla 2009., 19:35
Lovu zdar.
Len malou troškou chcem vylepšiť úroveň tohoto webu.Adminovi trocha uchádzajú novosti,ktoré majú eminentný vplyv na beh poľovníctva.Viď trebars kolotoč okolo schvalovania zákona o poľovníctve v parlamente,myslým tým vrátenie zákona a tak a teraz trebars novina zo včerajšieho rozhodnutia MH o výnimke z času lovu raticovej zveri.
To bez urážky len ako môj postreh.

poslal: plantex29. Júla 2009., 07:32
Ja suhlasim s kurtom a mam nato viac dovodov.
1) Do kalendara (ako uz podotkol kurt) naozaj moc ludi nechodi.
2) Klanedar je vzdy neaktualny, vid tento mesiac je 29.7 a mesiac Jun v kalendari stale nieje nahraty,nas predsa nezaujima aktualnost mesiaca pozadu, ja nepotrebujem uz vediet kedy vyslo a zapadlo slnko v Maji a ani kedy bol majovy spln mesiaca. Chceme predsa aktualne informacie,je mi jasne ze stym niekedy moze byt problem, no vtom pripade kalendar z hlavnej ponuky moze uvolnit miesto pre bazar.
3) Odkaz na bazar sa da najst len na uvodnej stranke PID pri citani fora alebo akehokolvek clanku uz odkaz nenajdete,to je tiez jeden s problemov preco sa nam vo fore neustale objavuju temi a prispevky tipu kupim predam. Vecsina novych ludi hlada odkaz alebo inzerciu tam kde je najviac ludi,teda na fore.

Preto sa pripajam k navrhu kurta, vymenit odkaz na kalendar v hornej hlavnej ponuke za odkaz na bazar (zaberieto max 5min.). A aj napad premenovat bazar na inzerciu mi pripada viac ako dobry.
Z osobnej skusenosti... Ako novy prispievatel PID pred viac ako dvoma rokmi som mal tiez problem s najdenim odkazu na bazar a to sa radim medzi skusenych uzivatelov internetu.
S pozdravom Peter K.

poslal: kurt13. Júla 2009., 15:40
ja pôjdem ešte ďalej a navrhujem aby bol bazár na hornej lište napr. miesto kalendára a aby sa rubrika volala inzercia, lebo slovu bazár zdá sa nie každý rozumie. Do kalendára aj tak asi moc ľudí nechodí, tak môže byť aj menej nápadný.
reakcia na príspevok: Akela - 13. Júla 2009., 11:34

poslal: Akela13. Júla 2009., 11:34
Privítal by som ak by stránka bazár, bola uvedená aj na stránke Fórum a uvedená hodne výrazne.

poslal: MatkaLC15. Júna 2009., 15:13
A ako ho mám asi tak spracovať?
reakcia na príspevok: papo - 15. Júna 2009., 09:34

poslal: MatkaLC15. Júna 2009., 15:12
Díky..cítim sa diskriminovaná...:(
reakcia na príspevok: Lykozrut - 15. Júna 2009., 09:17

poslal: papo15. Júna 2009., 09:34
toto bolo nefér;/....zalistujte si obaja odzadu v tejto téme..... a nájdete aj toto:

poslal: Gerry 23. Apríla 2008., 15:09
Mozem sa opytat ako by som mohol zariadit to,aby som si mohol pridat viac fotoalbumov a fotiek??Dakujem


poslal: redakcia 28. Apríla 2008., 14:12
Zväčšenie kapacity fotografií v galérii je podmienené prispením k rozvoju PID. Je teda potrebné spracovať príspevok (odborný článok, reportáž z nejakého podujatia ...) na niektorú z poľovníckych disciplín. Po zverejnení na PID bude galéria navýšená o určitý počet fotografií podľa dohody.
S pozdravom
redakcia PID
reakcia na príspevok: Gerry - 23. Apríla 2008., 15:09
reakcia na príspevok: Lykozrut - 15. Júna 2009., 09:17

Späť k témamStránky: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

Vytvoriť nový príspevok - len pre registrovaných, vstup tu, registracia tu

Fórum čítajú
9 neregistrovaných čitateľov


All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2002 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generovanie stránky 1.670 sekund