[ Prihlásenie ] [ Admin prihl. ]     earth  madarska verzia  slovenska verzia  

· Úvodná stránka
· Archív
· Archív
· Fotogaléria
· Počasie
· Prihlásenie
· Stiahnite si
· Témy
· Vyhľadávať

· Poľovníctvo a rybárstvo
· Hubertlov
· Halali
· Naše poľovníctvo
· Svět Myslivosti
· Poľovnícka literatúra

· Dravce Slovenska
· Správy RPS

· Banskobystrický kraj
· Bratislavský kraj
· Košický kraj
· Nitriansky kraj
· Trenčiansky kraj
· Trnavský kraj
· Prešovský kraj
· Žilinský kraj

· arwen:
Náhodne vybratá fotka-arwen-

Naposledy nahrali:
· ollab
· jomarko
· mirojevo

 Nové čísla v archíve:
· 2003/04
· 2003/05

 Kompletný archív...

 Nové čísla v archíve:
· 1927/08

 Kompletný archív...

· Fórum
· Pokec
· Kniha návštev
· List redaktorovi
· Redakcia

· Organizačná štruktúra
· Stanovy SPZ
· Poľovnícke predpisy
· Školenia
· Prehliadky trofejí

· Komisia
· Slovenský rebríček
· Medzinárodný rebríček
· Bodové hranice
· Hodnotiteľské tabuľky

· Kontinentálne stavače
· Anglické stavače
· Retrievre
· Španiele
· Farbiare
· Duriče
· Jazvečíky
· Teriére
· Chrty
· Ostatné


Fórum - Puškári na Slovensku

Späť k témamStránky: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]
poslal: Belson15. Februára 2009., 02:19
:) Takže predsa väčšia ryba? Zdalo sa mi už z castorovho príspevku (aj z následnej reakcie), že ako keby stál v pozore, teraz mi to ty potvrdzuješ. Aj tej arogancie je tam na poddôstojníka trocha väčšia dávka. Takže ani sa už radšej nejdem doprosovať od nikoho nejakých príspevkov, z ktorých by mi mala byť zrejmá jeho odbornosť.

Martin, nestojím (akože keď nás - ako píšeš ty - obidvoch "žerieš" rovnako), o žiaden zdieľaný pobyt v jednom žalúdku, možno ti to aj trocha uľahčí trávenie. Je mi to ľúto, vyzerá to, že si ináč správny chlapík. Pokoj s vami... 8-L
reakcia na príspevok: martin203 - 14. Februára 2009., 20:24

poslal: martin20314. Februára 2009., 20:24
som chcel len podrypnut, uz sme fakt mimo, rad doriesim diskretnejisie, ale michala nechaj, zeriem ho rovnako ako teba, na inu rozkokosenu dvojicu by som asi nereagoval
reakcia na príspevok: Belson - 14. Februára 2009., 17:09

poslal: michal14. Februára 2009., 19:55
Ale no tak, vydýchaj sa..... moc osobne berieš nie????? Ako teraz sa budeme hrať na školku a volat Fera, Joža, Zuzu, aby pani učiteľke (sudržke učiteľke) povedali, že ja som to nebol? Si fakt myslíš, že sa bavime o 3 dňoch dozadu...ze by mi to za to stalo???? Klidek, dame férovu diskusiu ......akoze ja zabudnem na govižku (asi to bolo neferove....a ty ferovo zopakuješ par naražok na inteligenciu-doporučujem viac pojmov idiocia, debilita, mentalna zaostalosť používať-spestrí a obohatí to príspevky) a ty hodis nieco novšie do placu....alebo si možeš miesto toho prečitat par prispevkov dozadu, aby si uz kruteho nemusel spomínat (som ti to tam jasne napísal...ze kruty je off, tak za neho sa obvinovat nemusíš). Veď niečo vymysli, a dokaž mi, že odbavovat sa vieš aj na niekom inom ako na luďoch s nižším vzdelaním ;). JJ, a dnes ma povýšili....pri oslovení prosím zas o hodnosť vyššie použiť-dodava to punc serioznosti a exaktného vyjadrovania.
reakcia na príspevok: Belson - 14. Februára 2009., 17:09

poslal: Belson14. Februára 2009., 17:09
Predsa len, ešte niečo. Načalnik ma tu vyzýval k sebareflexii:
Martin, teba som tu minule poopravoval s tým bimetalom. Povedz nahlas, bolo to nejakým arogantným spôsobom, že môžeš mať z toho nepríjemné pocity? Lebo on ich zrejme za teba má. A Krutého som tiež nijak nedehonestoval, tá jeho stránka je kvalitatívnym skokom vpred, len som upozornil na dve veci (z mnohých ďalších). Keby sa toho rozumne chytil, mohol mať (trebárs neverejne) aj tie ďalšie. Ale treba rešpektovať že o ne nestojí, je to jeho stránka, jeho job a mňa to ďalej nezaujíma. Načalnika však áno.
Ak mi na puškárskej stránke niekto napíše: "...technicke zalezitosti ma nevzrušuju, nie je to moj biznis...", tak nech sa ide vzrušovať na inú stránku. Puškárstvo je predovšetkým o technickej precíznosti, to vám snáď potvrdí aj Krutý. On už možno nie, ale ja ešte k tomu dodávam, že k technickej precíznosti patrí aj precíznosť vo vyjadrovaní sa a pomenovávaní vecí a javov. Áno, v dielni to nie je tak akútne, ale puškárstvo nie je len dielňa. To by nám tu mohol časom vzniknúť pekný chaos.
Kultúrnej a férovej diskusii zdar.....

poslal: Belson14. Februára 2009., 16:02
:) No vidíš a ja som si to vyložil tak, že mi držíš stranu a to ty len olejčekom do ohňa . Takže si to asi s tou mojou inteligenciou prehnal...:] A s jeho? Ani dôvod, ani priebeh "rafania" mi o inteligencii nič nehovorí. Snáď trocha zdatnosti v bojovnej výrečnosti, v mojich očiach výrazne zníženej účelovými a neférovými postupmi (začal "terminologickou buzeráciou", prešiel na Govižku a keby som aj to vyvrátil nejakými novšími fotkami, ktovie kde by sme ešte skončili).
Narozdiel od teba a ešte ďalších dvoch-troch ľudí, ktorých teraz viem vymenovať, mi neutkvel v pamäti žiaden pozoruhodný príspevok pod jeho nickom. Žeby skleróza? Rýchly vyhľadávací nástroj mi nepovedal nič a listovať sa mi isto nechce. A vôbec, už ma to celé nebaví. Mám pred sebou na najbližšie dni ďaleko príjemnejší program....
reakcia na príspevok: martin203 - 14. Februára 2009., 12:54

poslal: lubenko14. Februára 2009., 15:49
hej ale čitame to aj mi normalny ,:]:]tak sa prosim vas vratte do starych koleji:D:D
reakcia na príspevok: martin203 - 14. Februára 2009., 12:54

poslal: martin20314. Februára 2009., 12:54
preboha dufam, ze si to nepochopil tak, ze ti v tejto diskusii drzim stranu, ani nahodou, ale verim v tvoju prirodzenu inteligenciu, ty mi vzdy vidis az do zaludka, ide mi o to, aby ste sa s michalom riadne porafali, je to take mile, ked sa kockuju dvaja inteligenti
reakcia na príspevok: Belson - 14. Februára 2009., 01:50

poslal: Belson14. Februára 2009., 01:50
Och, takže záhorák vravíš? Ojoj.....
Martin, ďakujem za podporu, ale ja tu nič nebudem vracať žiadnym záhorákom ani zárohákom ani iným .......om.
Práve som sa vrátil zvonku (ja som narozdiel od teba ešte stále v zahraničí a tu máme o pár hodín menej), mal som celkom fajn deň a spätne sa sám čudujem, že na aké sprostosti som to tu reagoval.
reakcia na príspevok: martin203 - 13. Februára 2009., 21:14

poslal: martin20313. Februára 2009., 21:14
Vratim sa zo sveta pozriem a aha ho aka svieza diskusia! Belson dufam ze sa nedas!Len to tomu zahorakovi pekne vrat!

poslal: michal13. Februára 2009., 20:22
Tak to si sa moc neposnažil...aj kvetnatejšie sa dalo. Govižka....no tvoje teoreticke vedomosti a školou ziskane zručnosti sa v nej moc neodrazili;)....k tomu iba toľko. Agresivny a frustrovany jedinec ?????? Možno aj taký.....a ešte vela ďalších privlastkov si tam možeš doťukať....kazdopadne, nie ja som tu zacal robiť z par spravnych ľudí pologramotných blbečkov odbavovaním sa na pojmologii STN. Takže si zalistuj v pamäti, mala sebareflexia.....technicke zalezitosti ma nevzrušuju, nie je to moj biznis.....ale arogancia absolutizovania vyjadrena neustalou buzeraciou ma uputať vie, potom si tiež par pismenok naťukam.

A ked uz budeš nahodne listovať, Tajfuna-Milana Kruteho z toho mozeš rovno vynechať.....nie je to o ňom.
reakcia na príspevok: Belson - 13. Februára 2009., 20:06

poslal: Belson13. Februára 2009., 20:08
oprava: ... súhlasím...
reakcia na príspevok: Belson - 13. Februára 2009., 20:06

poslal: Belson13. Februára 2009., 20:06
No tak sa teda ešte posnažím:
Govižka uzrela svetlo sveta začiatkom roka 2006, to si si mohol prečítať tam, kde sú fotky vyvesené. Rovnako sa dá z textov pochopiť (a myslím, že to nevyžaduje žiadne nadpriemerné IQ), že ide o začiatočnícku prácu. Nechápe buď truľo, alebo prednasratý nadrotmajster. A heslo bolo zvolené tak, aby nerobilo problém ľuďom s rôznym stupňom obmedzenosti.
Ty si môžeš na mňa nájsť času, koľko chceš, ale opakujem, mne ho je na neproduktívne primitívnosti ľúto.

castor, sôhlasím, takmer dobrý príspevok. Asi ak má byť mediátor úspešný, nemá pátrať veľmi potom ako konflikt vznikol. Ak sa ale pozrieš na to, kto prejavil agresivitu prvý, nemôžeš sa čudovať, že nesúhlasím s tým, že ma dávaš do jedného vreca s nejakým frustrovaným agresívnym jedincom.
reakcia na príspevok: michal - 13. Februára 2009., 18:56

poslal: michal13. Februára 2009., 18:57
Milan, pekny prispevok....inokedy by som ti ho zobral, ale dnes nie...sorry, si mimo hry
reakcia na príspevok: castor - 13. Februára 2009., 18:00

poslal: michal13. Februára 2009., 18:56
No verim ti, že gratulovať je k čomu, aj na nos si mi to zavesil......s rotmajstrom si sa len o jednu hodnosť sekol;).....tak sa este posnaž a nezačni mi teraz cuvať, ja si na teba vzdy cas najdem ak to bude treba;). Inak ten zazrak s hrdym nazvom, tušim si ho kedysi (aj ked mne to tak davno nepride) "govižkou" nazval som si dnes opäť pozrel,ale rešpektujuc hranicu sfery sukromia som link a ani heslo na forum nezavesil. Fakt to asi tak davno nebude, ked som si aj ja pri svojej obmedzenosti heslo spomenul....
reakcia na príspevok: Belson - 13. Februára 2009., 15:38

poslal: castor13. Februára 2009., 18:00
Nerad sa do toho montujem....ale poznam vas chlapi len podla vasich prispevkov. Vzdy ked vidim, ze prispel michal alebo Belson, rad si to precitam...takmer vzdy je co citat a da sa nieco naucit. Kazdeho vo svojom obore, aspon podla prispevkov, povazujem za chlapikov, co sa vyznaju a netliachaju dve na tri...Pripadne ak sa na fore objavi niketo, cim sa teraz "titulujete", viete ho s vtipom a rozumnym argumentom uzemnit...Urcite nepatrite do tejto kategorie, preto je mi uprimne luto, ze ste sa do seba takto naviezli...Misku nespavam s Belsonom :) , no mozno to s tymi pripomienkami nemysli az tak zle...Aj ked tajfi vyzera byt ostry chlap myslim, ze sa neurazil a to, ze tie chybicky si opravuje to asi potvrdzuje... Asi je cas zakopat uz spominanu vojnovu sekeru a zacat pisat tak, ako vas tu vsetci poznaju..ked poviem ze sa na to tesim, myslim, ze nebudem sam...

poslal: Belson13. Februára 2009., 15:38
Účel môjho predošlého príspevku si nepochopil, ale mňa to ani neprekvapuje, tvoje reakcie mi pripomínajú nejakého neuznaného rotmajstra.
Za gratuláciu k tej škole ďakujem, ty mi veriť nebudeš, ani na nos ti to vešať nebudem, ale je k čomu.
Čitateľ, ktorý nemá dočervena podbehnuté oči vie, že názorov technického charakteru som tu okrem "terminologickej buzerácie"popísal dosť, zato si nespomínam na žiadne tvoje.
IŽ bola moja začiatočnícka práca spred niekoľkých rokov a takto som ju aj prezentoval s tým, že vo viacerých veciach (vrátane povrchov) ide o experiment. Ak som vopred priznával, že to za kvalitný výrobok nepokladám a niekto sa do toho obúva, nejde už len o kŕkanie ale o charakterovú vadu. Analógiu v zvieracej ríši hľadať nejdem, možno ani neexistuje.
Keď už si rozbehnutý v tom braní na vedomie, zober aj to, že na výmeny s tebou mi už je ľúto času.
reakcia na príspevok: michal - 13. Februára 2009., 08:25

poslal: michal13. Februára 2009., 10:51
Vzate na vedomie
reakcia na príspevok: iboo - 13. Februára 2009., 10:44

poslal: iboo13. Februára 2009., 10:44
to by sa ti páčilo, čo :-p ? OK vieš čo, železo som hodil do zberu, ručku som spálil - tolko z mojej strany o tejto "vojnovej sekere" ...
reakcia na príspevok: michal - 13. Februára 2009., 10:31

poslal: michal13. Februára 2009., 10:31
Tak začni pisať zoznam, a prosim začni ženami, celkom ma to poteší, chlapov az na koniec ;)
reakcia na príspevok: iboo - 13. Februára 2009., 10:24

poslal: iboo13. Februára 2009., 10:24
nie nespávame. len som vyjadril svoj názor a ako tam pozerám tak niekto tu nedokáže zniesť kritiku. Môžem ťa ja obviniť s kolkými tebe podobnými spávaš ty ? poznám takých kopec...
reakcia na príspevok: michal - 13. Februára 2009., 08:25

Späť k témamStránky: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]

Vytvoriť nový príspevok - len pre registrovaných, vstup tu, registracia tu

Fórum čítajú
10 neregistrovaných čitateľov


All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2002 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generovanie stránky 1.686 sekund