[ Prihlásenie ] [ Admin prihl. ]     earth  madarska verzia  slovenska verzia  

· Úvodná stránka
· Archív
· Archív
· Fotogaléria
· Počasie
· Prihlásenie
· Stiahnite si
· Témy
· Vyhľadávať

· Poľovníctvo a rybárstvo
· Hubertlov
· Halali
· Naše poľovníctvo
· Svět Myslivosti
· Poľovnícka literatúra

· Dravce Slovenska
· Správy RPS

· Banskobystrický kraj
· Bratislavský kraj
· Košický kraj
· Nitriansky kraj
· Trenčiansky kraj
· Trnavský kraj
· Prešovský kraj
· Žilinský kraj

· johny:
Náhodne vybratá fotka-johny-

Naposledy nahrali:
· ollab
· jomarko
· mirojevo

 Nové čísla v archíve:
· 2003/04
· 2003/05

 Kompletný archív...

 Nové čísla v archíve:
· 1927/08

 Kompletný archív...

· Fórum
· Pokec
· Kniha návštev
· List redaktorovi
· Redakcia

· Organizačná štruktúra
· Stanovy SPZ
· Poľovnícke predpisy
· Školenia
· Prehliadky trofejí

· Komisia
· Slovenský rebríček
· Medzinárodný rebríček
· Bodové hranice
· Hodnotiteľské tabuľky

· Kontinentálne stavače
· Anglické stavače
· Retrievre
· Španiele
· Farbiare
· Duriče
· Jazvečíky
· Teriére
· Chrty
· Ostatné


Kniha návštev

Spät na začiatokStránky: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
poslal: schill23. Marca 2005., 22:57
Frici Takácsovi. Som rád, že ťa nachádzam v poľovníctve. Doteraz som o tebe počul, resp. videl na leteckých fotkách, ktoré som obdivoval ako už bývalý športový pilot, ale dnes ako aktívny poľovník. Je zaujímavé ako sa záľuby ľudí stretávajú. Budem rád, keď môžem vidieť tvoje fotografie vysokej kvality aj z oblasti poľovníctva. Apropo - aj ja sa venujem fotografovaniu, najnovšie intenzívne na digitálne. Zdravím aj ako krajana - csallokoezi fiu.

poslal: kriszi20. Marca 2005., 09:22
Chcem pochváliť tvorcov stranky stranka je fakt dobrá :)

poslal: vladoheg18. Marca 2005., 21:56
V ikonke psy slieiče španieli mi chýba wleský špringer španiel toto plemeno by sme mali viac propagovať ak má dobrého trénera taksa odvďačí výsledkami náš má zasebou vlohy farbiarske jesnné skúšky všade bol 1. večšinov 4 sem tam sa pritrafila3

poslal: miso15. Marca 2005., 20:23
Táto stránka je naozaj vynikajúca. Konečne niečo čo vyplnilo medzeru propagácie poľovníctva na internete.(nedá mi nespomenúť Arniho stránku, ktorá je tiež v pohode).Páči sa mi,že je neustále dopĺňaná aktualitami a je na nej mnoho dôležitých a zaujmavých vecičiek. Redakcii držím palce a verím,že táto stránka si nájde mnoho fanúšikov. LOVU ZDAR!

poslal: strajcher9. Marca 2005., 09:04
Som veľmi rád, že sa u nás objavila stránka venovaná poľovníctvu v takomto rozsahu. Do budúcnosti držím palce a Lovu zdar!

poslal: Volodaheg3. Marca 2005., 18:02
Dobrí den som 15 ročný priatel prírdy a této stránka sa my velmi páči môj otec je polovník a teraz cez zimu chodíme kŕmiť zver. je tuhá zima vždy všetko zožerú:D

poslal: Jaro3. Marca 2005., 17:07
Zdravim Vas . Chcem pochvalit tvorcu stranky a troska sa popisit aj svojou strankou . www.polovnik.com

poslal: josta25. Februára 2005., 12:30
Som rad že existuje táto stránka na internete a velmi rád ju navštevujem. :P Dlho som hľadal nieco také aké je na tejto www stránke:redakcii drzim palce v jej práci a vám ostatním,ktorí ste návstevníci tejto stránky pravej vela štastia a východniarom stastne prázdniny:]

poslal: jager23. Februára 2005., 23:35
Máličko opravím pána Hlásnika, pomahajme si našími príspevkami a nápadmi odovzdávajme si skúsenosti, je to kratšia cesta k osobnému rastu a spoločnému prospechu poľovníctva.
Autor stránku neprogramoval preto aby sebe pomáhal, ale aby sme jeho dielo využili pre seba a spoločný záujem upevňovanie základov poľovníctva a všetkého čo súvisí s dobrým menom poľovníctva. Prezentujme túto stránku vo svojom okolí. Zároveň mám obavi, že praví Jágri namiesto vysedávania pri počitači, nosia seno a vôbec krmivo do krmelcov a žijú svoj vllastný sen pod korunami zelených stromov a nedovolia aby internetová revolúcia pohltila zbytok drahocenného času, ktorý s vášňou venujú starostlivosti o budúcnosť poľovníctva. Aj Ty , ktorý čítaš tieto riadky, si takýmto Jágrom?

poslal: hlasnik23. Februára 2005., 19:20
Blahoželám autorovi tejto myšlienky a tvorcovi stránky.
Je naozaj zaujímavá,pestrá a ak bude stále aktualizovaná,bude to najrýchleší informačný kanál pre poľovníkov a ľudí,čo majú rád poľovníctvo a prírodu. Súhlasím ,že takáto stránka veľmi chýbala,ale zároveň si uvedomujem,že je s jej vytvorením veľmi veľa práce.Ak sa na to jej autor podujal,tak je to preto,že tomu rozumie a chce,aby sa informácie šírili oveľa rýchlejšie.A by bola dobre využitá treba,aby sa o nej dozvedel čo najväčší okruh ľudí,na OkO SPZ,na štátnej správe,v Poľovníckych združeniach a pod.
Držím palce,nech autorovi tejto stránky vydrží to nadšenie a zápal pre dobrú vec čo najdlhšie.pomáhajme mu,našimi príspevkami,nápadmi,postrehmi, aby stránka žila poľovníckym dianím,poľovníckym životom.
J.Hlásnik

poslal: jager22. Februára 2005., 01:00
Tisíc krát vďaka, teším sa s toho, že i toto môže byť spôsob ako upevniť podstatu poľovníctva a to šírením posolstva o najušľachtilejšom spôsobe aktívneho odpočinku akým poľovníctvo a samotná ochrana prírodného bohatstva, zdedená po starých jágroch je. Poľovníctvo je rozsiahla činnosť, kinológie, strelectva, biológie, zvykov a tradícií, upravovaných zákonom o poľovníctve. A preto že zákony sa občas, niekedy zámerne inokedy nechtiac, porušujú, navrhoval by som doplniť na Web. stránku, ktorá je mimochodom, mimoriadne vydarená, tiež právnu poradňu. Myslím si že by veľkou mierou prispela k horizontom poznanie poľovníckej verejnosti, čo sa môže, čo sa musí a čo sa nesmie a tak zvýšila úroveň postoja ku všetkému čo matka príroda nám dava. Vďaka za túto stránku, moc sa teším!:)

poslal: Erik Kurek8. Februára 2005., 20:55
Chcem Vás pochváliť a zároveň sa poďakovať za túto www stránku ktorá tu už dlho chýbala.
Páči sa mi hlavne tým,že je tak rozsiahla a všeobecne zameraná a dovolím si tvrdiť,že každý návštevník si na tejto stránke nájde niečo čo ho zaujme.
Dúfam,že bude mať veľký ohlas u návštevnikov a budete ju pravidelne aktualizovať.
Na záver už len "Držím Vám palce a Lovu a ochrane prírody ZDAR ! "

poslal: 30. Novembra -0001., 00:00

poslal: 30. Novembra -0001., 00:00

poslal: 30. Novembra -0001., 00:00

Spät na začiatokStránky: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

Nový príspevok - len pre registrovaných užívateľov, vstup tu, registrácia tuAll logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2002 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generovanie stránky 0.065 sekund