[ Prihlásenie ] [ Admin prihl. ]     earth  madarska verzia  slovenska verzia  

· Úvodná stránka
· Archív
· Archív
· Fotogaléria
· Počasie
· Prihlásenie
· Stiahnite si
· Témy
· Vyhľadávať

· Poľovníctvo a rybárstvo
· Hubertlov
· Halali
· Naše poľovníctvo
· Svět Myslivosti
· Poľovnícka literatúra

· Dravce Slovenska
· Správy RPS

· Banskobystrický kraj
· Bratislavský kraj
· Košický kraj
· Nitriansky kraj
· Trenčiansky kraj
· Trnavský kraj
· Prešovský kraj
· Žilinský kraj

· RAWEN:
Náhodne vybratá fotka-RAWEN-

Naposledy nahrali:
· jomarko
· ollab
· mirojevo

 Nové čísla v archíve:
· 2003/04
· 2003/05

 Kompletný archív...

 Nové čísla v archíve:
· 1927/08

 Kompletný archív...

· Fórum
· Pokec
· Kniha návštev
· List redaktorovi
· Redakcia

· Organizačná štruktúra
· Stanovy SPZ
· Poľovnícke predpisy
· Školenia
· Prehliadky trofejí

· Komisia
· Slovenský rebríček
· Medzinárodný rebríček
· Bodové hranice
· Hodnotiteľské tabuľky

· Kontinentálne stavače
· Anglické stavače
· Retrievre
· Španiele
· Farbiare
· Duriče
· Jazvečíky
· Teriére
· Chrty
· Ostatné


SPZ: LEVICKÉ POĽOVNÍCKE DNI 2011
Odoslané dňa: 04. 02. 2011. kým: taki

Slovenský poľovnícky zväzNa jar kroky nielen slovenských poľovníkov smerujú do Levíc. Tento rok sa už po 16. krát budú konať Levické poľovnícke dni. Ich súčasťou je :
"Filmový festival: Medzinárodný filmový festival „Hubertlov - Levice 2011“ s tématikou prírody a poľovníctva v kategóriách – „Dokumentárny a náučno-metodický film“, „Príroda a zver“ a „Domáce video – filmové začiatky“. Súťažné snímky je potrebné doručiť do 20. marca 2011 do kancelárie SPZ,  Štefánikova 10., Bratislava. Verejná projekcia bude 5., 6. a 7. apríla v kinosále KD Družba v čase uvedenom na plagátoch MsKS Levice. Vyhlásenie víťazov sa uskutoční dňa 8. apríla 2011 počas Galavečera Levických poľovníckych dní.2.    Súťaž výtvarných a literárnych prác „Príroda očami detí“. Môžu sa jej zúčastniť žiaci ZŠ z okresu Levice. Kresby a literárne príbehy je potrebné doručiť do 15. marca 2011 do kancelárie OkO SPZ, Dopravná 14, Levice.

3.    Výstava „Poľovníctvo a príroda“, ktorá bude v dňoch 31.marca – 9. apríla 2011 v Dome kultúry DRUŽBA v Leviciach. Na výstave budú, okrem preparátov zveri a živočíchov v ich prírodnom prostredí, vystavené aj všetky trofeje ulovené v r. 2010 v okrese Levice. Slávnostné otvorenie LPD, vernisáž výstavy, vyhodnotenie výtvarnej a literárnej súťaže, sa uskutoční 31. marca 2011 o 14.oo hod.  Verejnosť je vítaná na výstave od 1. do 8. apríla v čase od 9.oo do 17.oo hodiny a 9. apríla od 9.oo do 11.oo hodiny.

4.    Odborný seminár „Škody zverou a na zveri a možnosti ich obmedzenia“ bude dňa 2. apríla 2011 v kinosále DK Družba v Leviciach so začiatkom o 9.oo hod. Prihlášky na seminár treba zaslať kancelárii OkO SPZ, Dopravná 14, Levice do 20. marca 2011.

5.    Poľovnícke predajné trhy. V dňoch 2. a 3. apríla 2011 si v priestoroch DK Družba budú môcť návštevníci Levických poľovníckych dní zakúpiť knihy, doplnky, darčeky a pomôcky, ktoré súvisia s poľovníctvom a voľným časom stráveným v prírode

6.    Deti a poľovníci pod hradom. 3. apríla 2011 medzi 13.oo a 16.oo hod. sa môžu deti formou hier a súťaží na nádvorí Levického hradu zoznámiť s prírodou, lesom, poľovníctvom, sokoliarmi,  lesničiarmi, vábničiarmi, kynológmi a lesníkmi.

7.    Majstrovstvá Slovenska juniorov vo vábení zveri, 8.apríla 2011  v kinosále DK Družba v Leviciach, ktoré bude súčasťou Galavečera LPD

8.    Galavečer Levických poľovníckych dní, 8.apríla 2011 v kinosále DK Družba v Leviciach, počas ktorých bude vyhodnotenie, odovzdávanie cien a projekcia víťazných filmov filmového festivalu, beseda s autormi a majstrovstvá Slovenska juniorov vo vábení zveri. Záujemcovia si voľné vstupenky môžu vyzdvihnúť v pokladni kina Družba Levice a v kancelárii SPK a SPZ, Dopravná 14, Levice.

Pozývame Vás na Levické poľovnícke dni 2011.
Pozývame Vás stráviť čas v príjemnom prostredí s príjemnými ľuďmi.V Leviciach 24.1.2011                                       Dušan Krajniak
                                                                  Predseda organizačného výboru

 
Užívateľské meno

Heslo

Ešte nemáte konto? Môžete si ho vytvoriť.

· Viac o Slovenský poľovnícky zväz
· Iné články od: taki


Najčítanejšie články Slovenský poľovnícky zväz:
Zmena skúšobných otázok pre skúšky z poľovníctva Stránka vhodná na tlač Stránka vhodná na tlač

 Poslať tento článok priateľovi, známemu Poslať tento článok priateľovi, známemu


Súvisiace témy

PodujatiaSlovenský poľovnícky zväz

Komentáre k tomuto článku nie sú dostupné.


All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2002 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generovanie stránky 0.134 sekund