[ Prihlásenie ] [ Admin prihl. ]     earth  madarska verzia  slovenska verzia  

· Úvodná stránka
· Archív
· Archív
· Fotogaléria
· Počasie
· Prihlásenie
· Stiahnite si
· Témy
· Vyhľadávať

· Poľovníctvo a rybárstvo
· Hubertlov
· Halali
· Naše poľovníctvo
· Svět Myslivosti
· Poľovnícka literatúra

· Dravce Slovenska
· Správy RPS

· Banskobystrický kraj
· Bratislavský kraj
· Košický kraj
· Nitriansky kraj
· Trenčiansky kraj
· Trnavský kraj
· Prešovský kraj
· Žilinský kraj

· johny:
Náhodne vybratá fotka-johny-Hlavňová objímka

Naposledy nahrali:
· jomarko
· ollab
· mirojevo

 Nové čísla v archíve:
· 2003/04
· 2003/05

 Kompletný archív...

 Nové čísla v archíve:
· 1927/08

 Kompletný archív...

· Fórum
· Pokec
· Kniha návštev
· List redaktorovi
· Redakcia

· Organizačná štruktúra
· Stanovy SPZ
· Poľovnícke predpisy
· Školenia
· Prehliadky trofejí

· Komisia
· Slovenský rebríček
· Medzinárodný rebríček
· Bodové hranice
· Hodnotiteľské tabuľky

· Kontinentálne stavače
· Anglické stavače
· Retrievre
· Španiele
· Farbiare
· Duriče
· Jazvečíky
· Teriére
· Chrty
· Ostatné


Správy: LEVICKÉ POĽOVNÍCKE DNI 2012
Odoslané dňa: 24. 01. 2012. kým: taki

Podujatia


Od 27. marca do 1. apríla sa už po 17. krát budú konať Levické poľovnícke dni. Teraz v Centre kultúry Junior Levice na ulici A. Sládkoviča č.2.

Ich súčasťou bude :
1.    Výstava „Poľovníctvo a príroda“, od 27. marca, do 1. apríla 2012 v Centre kultúry Junior v Leviciach. Na výstave budú, okrem preparátov zveri a živočíchov, vystavené aj trofeje ulovené v r. 2011 v okrese Levice. Slávnostné otvorenie LPD, vernisáž výstavy a vyhodnotenie výtvarnej a literárnej súťaže sa uskutoční 27. marca o 14.oo hod.  Verejnosť je vítaná na výstave od 28. do 31. marca v čase od 9.oo do 17.oo hodiny a 1. apríla od 9.oo do 11.oo hodiny.
2.    Medzinárodný filmový festival „Hubertlov - Levice 2012“ s tématikou prírody a poľovníctva v kategóriách – „Dokumentárny a náučno-metodický film“, „Príroda a zver“ a „Domáce video – filmové začiatky“. Súťažné snímky je potrebné doručiť do 15. marca 2012 do kancelárie SPK,  Štefánikova 10, Bratislava. Verejná projekcia bude 28., 29. a 30. marca v kinosále CK Junior v čase od 9.00 do 12.00 hod. Vyhlásenie víťazov sa uskutoční dňa 31. marca 2012 o 18.00 hod. počas večera „Obrazom a zvukom poľovníka“.
3.    Súťaž výtvarných a literárnych prác „Príroda očami detí“. Môžu sa jej zúčastniť žiaci ZŠ z okresu Levice. Kresby a literárne príbehy je potrebné doručiť do 10. marca 2012 do kancelárie OkO SPZ, Dopravná 14, Levice.
4.    Hodnotenie špičkových trofejí z poľovníckej sezóny 2010/2011 medzinárodnou komisiou CIC bude 30. marca v CK Junior, hodnotenie je neverejné. Záujemcovia môžu trofej na hodnotenie prihlásiť v kancelárii SPK, Štefánikova 10, Bratislava a trofej doručiť do CK Junior 28. a 29. marca medzi 9.00 a 16.00 hod.
5.    Odborný seminár „Aktuálne problémy slovenského poľovníctva a ich riešenie“ dňa 31. marca 2012 v kinosále CK Junior v Leviciach so začiatkom o 9.oo hod. Prihlášky na seminár treba zaslať kancelárii OPK, Dopravná 14, Levice do 15. marca 2012.
6.    Poľovnícke predajné trhy. 31. marca si v okolí CK Junior v Leviciach budú môcť návštevníci Levických poľovníckych dní zakúpiť knihy, doplnky, darčeky a pomôcky, ktoré súvisia s poľovníctvom a voľným časom stráveným v prírode.
7.    Deti a les. 30. marca 2012 medzi 13.oo a 16.oo hod. sa môžu deti formou hier a súťaží v parku pri CK Junior zoznámiť s lesom, prírodou, poľovníctvom, sokoliarmi,  lesničiarmi, vábničiarmi, kynológmi a lesníkmi.
8.    Majstrovstvá Slovenska juniorov vo vábení zveri, budú 31. marca 2012  o 18.00 hod v kinosále CK Junior v Leviciach, ako súčasť večera „Poľovníctvo obrazom a zvukom“
9.    Večer „Poľovníctvo obrazom a zvukom“, 31. marca 2012 o 18.00 hod. v kinosále CK Junior v Leviciach, s voľným vstupom pre verejnosť. Jeho súčasťou bude vyhodnotenie, odovzdávanie cien a projekcia víťazných filmov filmového festivalu, a Majstrovstvá Slovenska juniorov vo vábení zveri.

Bližšie informácie, propozície súťaží a prihlášky na jednotlivé akcie nájdete v kanceláriách OkO (RgO) SPZ, OPK a SPK a na webových stránkach www.polovnictvo.com, www.polovnictvo.sk, www.lesy.sk.


Pozývame Vás na Levické poľovnícke dni 2012.
Pozývame Vás stráviť čas v príjemnom prostredí s príjemnými ľuďmi.


V Leviciach 23.1.2012                                       Dušan Krajniak
                                                                  Predseda organizačného výboru 
Užívateľské meno

Heslo

Ešte nemáte konto? Môžete si ho vytvoriť.

· Viac o Podujatia
· Iné články od: taki


Najčítanejšie články Podujatia:
ŽITNOOSTROVSKÉ POĽOVNÍCKE SLÁVNOSTI Stránka vhodná na tlač Stránka vhodná na tlač

 Poslať tento článok priateľovi, známemu Poslať tento článok priateľovi, známemu


Súvisiace témy

Podujatia

Komentáre k tomuto článku nie sú dostupné.


All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2002 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generovanie stránky 0.076 sekund