[ Prihlásenie ] [ Admin prihl. ]     earth  madarska verzia  slovenska verzia  

· Úvodná stránka
· Archív
· Archív
· Fotogaléria
· Počasie
· Prihlásenie
· Stiahnite si
· Témy
· Vyhľadávať

· Poľovníctvo a rybárstvo
· Hubertlov
· Halali
· Naše poľovníctvo
· Svět Myslivosti
· Poľovnícka literatúra

· Dravce Slovenska
· Správy RPS

· Banskobystrický kraj
· Bratislavský kraj
· Košický kraj
· Nitriansky kraj
· Trenčiansky kraj
· Trnavský kraj
· Prešovský kraj
· Žilinský kraj

· 131255:
Náhodne vybratá fotka-131255-

Naposledy nahrali:
· ollab
· jomarko
· mirojevo

 Nové čísla v archíve:
· 2003/04
· 2003/05

 Kompletný archív...

 Nové čísla v archíve:
· 1927/08

 Kompletný archív...

· Fórum
· Pokec
· Kniha návštev
· List redaktorovi
· Redakcia

· Organizačná štruktúra
· Stanovy SPZ
· Poľovnícke predpisy
· Školenia
· Prehliadky trofejí

· Komisia
· Slovenský rebríček
· Medzinárodný rebríček
· Bodové hranice
· Hodnotiteľské tabuľky

· Kontinentálne stavače
· Anglické stavače
· Retrievre
· Španiele
· Farbiare
· Duriče
· Jazvečíky
· Teriére
· Chrty
· Ostatné


Podujatia: Levické poľovnícke dni 2014
Odoslané dňa: 15. 03. 2014. kým: taki

Podujatia
Od 1. do 5. apríla sa v Centre kultúry Junior Levice už po 19. krát budú konať Levické poľovnícke dni.

Ich súčasťou bude :


1.    Výstava „Poľovníctvo a príroda“, od 1. do 5. apríla 2014 v Centre kultúry Junior v Leviciach. Na výstave budú, okrem preparátov zveri a živočíchov, vystavené aj trofeje ulovené v predchádzajúcej poľovníckej sezóne v okrese Levice. Slávnostné otvorenie LPD sa uskutoční 1. apríla o 14.oo hod.  Verejnosť je vítaná na výstave od 2. do 5. apríla v čase od 9.oo do 18.oo hodiny.
2.    Medzinárodný filmový festival „Hubertlov - Levice 2014 s tematikou prírody a poľovníctva v kategóriách – „Poľovnícky dokument a cestopis“, „Príroda a zver“ a „Domáce video – filmové začiatky“. Súťažné snímky je potrebné doručiť do 20. marca 2014 do kancelárie SPK,  Štefánikova 10, Bratislava. Verejná projekcia bude 2., 3. a 4. apríla v kinosále CK Junior v čase od 9.00 do 12.00 hod. Vyhlásenie víťazov sa uskutoční dňa 5. apríla 2014 o 16.00 hod. počas večera „Poľovníctvo obrazom a zvukom“.
3.    Súťaž výtvarných a literárnych prác „Príroda očami detí“. Môžu sa jej zúčastniť žiaci ZŠ z okresu Levice. Kresby a literárne príbehy je potrebné doručiť do 10. marca 2014 do kancelárie OkO SPZ, Dopravná 14, Levice.
4.    Odborný seminár „Nové poznatky poľovníckej praxe“ dňa 5. apríla 2014 v kinosále CK Junior v Leviciach so začiatkom o 9.oo hod. Vstup na seminár je voľný. V prípade záujmu o prezentáciu svojej práce, alebo o uverejnenie odborného článku v zborníku prosíme autorov, aby článok zaslali na adresu slamecka@cvzv.sk do 28.2.2014. Organizačný výbor LPD vyberie, ktoré práce budú publikované v zborníku a ktoré z nich budú prednesené na seminári.
5.    Poľovnícke predajné trhy. 5. apríla si v okolí CK Junior v Leviciach budú môcť návštevníci Levických poľovníckych dní zakúpiť knihy, doplnky, darčeky a pomôcky, ktoré súvisia s poľovníctvom a voľným časom stráveným v prírode. Miesto si môžete rezervovať na adrese mskslevice@mail.t-com.sk
6
.    Lesníci a poľovníci deťom. 4. apríla 2014 medzi 10.oo a 16.oo hod. sa môžu deti formou hier a súťaží v parku pri CK Junior zoznámiť s lesom, prírodou, poľovníctvom, sokoliarmi,  lesničiarmi, vábničiarmi, kynológmi a lesníkmi.
7.    Majstrovstvá Slovenska juniorov vo vábení zveri o Putovný pohár Hubertlovu, budú 5. apríla 2014 o 16.00 hod v kinosále CK Junior v Leviciach, ako súčasť večera „Poľovníctvo obrazom a zvukom“
8.    Večer „Poľovníctvo obrazom a zvukom“, 5. apríla 2014 o 16.00 hod. v kinosále CK Junior v Leviciach, s voľným vstupom pre verejnosť. Jeho súčasťou bude vyhodnotenie, odovzdávanie cien a projekcia víťazných filmov filmového festivalu „Hubertlov - Levice 2014“, a Majstrovstvá Slovenska juniorov vo vábení zveri.

Bližšie informácie, propozície súťaží a prihlášky na jednotlivé akcie nájdete v kanceláriách OkO (RgO) SPZ, OPK a SPK a na webových stránkach www.polovnictvo.com, www.polovnictvo.sk, www.lesy.sk.

Pozývame Vás na Levické poľovnícke dni 2014.
Pozývame Vás stráviť čas v príjemnom prostredí s príjemnými ľuďmi.V Leviciach 25.1.2014                               Ing. Dušan Krajniak PhD.
                                                                  Predseda organizačného výboru 
Užívateľské meno

Heslo

Ešte nemáte konto? Môžete si ho vytvoriť.

· Viac o Podujatia
· Iné články od: taki


Najčítanejšie články Podujatia:
ŽITNOOSTROVSKÉ POĽOVNÍCKE SLÁVNOSTI Stránka vhodná na tlač Stránka vhodná na tlač

 Poslať tento článok priateľovi, známemu Poslať tento článok priateľovi, známemu


Súvisiace témy

Podujatia

Komentáre k tomuto článku nie sú dostupné.


All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2002 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generovanie stránky 0.151 sekund