[ Prihlásenie ] [ Admin prihl. ]     earth  madarska verzia  slovenska verzia  

· Úvodná stránka
· Archív
· Archív
· Fotogaléria
· Počasie
· Prihlásenie
· Stiahnite si
· Témy
· Vyhľadávať

· Poľovníctvo a rybárstvo
· Hubertlov
· Halali
· Naše poľovníctvo
· Svět Myslivosti
· Poľovnícka literatúra

· Dravce Slovenska
· Správy RPS

· Banskobystrický kraj
· Bratislavský kraj
· Košický kraj
· Nitriansky kraj
· Trenčiansky kraj
· Trnavský kraj
· Prešovský kraj
· Žilinský kraj

· whitenigga:
Náhodne vybratá fotka-whitenigga-PUMA IP 440 C

Naposledy nahrali:
· ollab
· jomarko
· mirojevo

 Nové čísla v archíve:
· 2003/04
· 2003/05

 Kompletný archív...

 Nové čísla v archíve:
· 1927/08

 Kompletný archív...

· Fórum
· Pokec
· Kniha návštev
· List redaktorovi
· Redakcia

· Organizačná štruktúra
· Stanovy SPZ
· Poľovnícke predpisy
· Školenia
· Prehliadky trofejí

· Komisia
· Slovenský rebríček
· Medzinárodný rebríček
· Bodové hranice
· Hodnotiteľské tabuľky

· Kontinentálne stavače
· Anglické stavače
· Retrievre
· Španiele
· Farbiare
· Duriče
· Jazvečíky
· Teriére
· Chrty
· Ostatné


Podujatia: LEVICKÉ POĽOVNÍCKE DNI JUBILUJÚ
Odoslané dňa: 25. 02. 2015. kým: taki

Podujatia
Od 24. do 28. marca 2015 sa v Centre kultúry Junior Levice budú konať Levické poľovnícke dni už po 20. krát.


Ich súčasťou bude :1. 
   Výstava „Poľovníctvo a príroda“, od  24. do 28. marca 2015 v Centre kultúry Junior v Leviciach. Na výstave budú, okrem preparátov zveri a živočíchov, vystavené aj trofeje ulovené v predchádzajúcej poľovníckej sezóne v okrese Levice. Slávnostné otvorenie LPD sa uskutoční 24. marca o 14.oo hod.  Verejnosť je vítaná na výstave od 25. do 28. marca v čase od 9.oo do 18.oo hodiny.
2.    Medzinárodný filmový festival s tematikou prírody a poľovníctva, ktorý má tri kategórie – „Poľovnícky dokument a cestopis“, „Príroda a zver“ a „Domáce video – filmové začiatky“. Súťažné snímky je potrebné doručiť do 10. marca 2015 na adresu kancelárie SPK,  Štefánikova 10, Bratislava. Verejná projekcia bude 25. a 26. marca v kinosále CK Junior v čase od 9.00 do 12.00 hod. Vyhlásenie víťazov sa uskutoční 28. marca o 13.00 hod. počas popoludnia „Poľovníctvo zrakom a sluchom“.
3.    Súťaž výtvarných a literárnych prác „Príroda očami detí“. Môžu sa jej zúčastniť žiaci ZŠ z okresu Levice. Kresby a literárne príbehy je potrebné doručiť do 6. marca 2015 do kancelárie OPK, Dopravná 14, Levice.
4.    Odborný seminár „Nové poznatky poľovníckej praxe“ dňa 27. marca v kinosále CK Junior v Leviciach so začiatkom o 9.oo hod. Vstup na seminár je voľný. V prípade záujmu o prezentáciu svojej práce, alebo o uverejnenie odborného článku v zborníku prosíme autorov, aby článok zaslali na adresu slamecka@cvzv.sk do 28.2.2015. Organizačný výbor LPD vyberie, ktoré práce budú publikované v zborníku a ktoré z nich budú prednesené na seminári.
5.    Poľovnícke predajné trhy. 27. a 28. marca si v okolí CK Junior v Leviciach budú môcť návštevníci Levických poľovníckych dní zakúpiť knihy, doplnky, darčeky a pomôcky, ktoré súvisia s poľovníctvom a voľným časom stráveným v prírode. Miesto si môžete rezervovať na adrese mskslevice@mail.t-com.sk
6.    Lesníci a poľovníci deťom. 25. marca medzi 10.oo a 15.oo hod. sa môžu deti formou hier a súťaží v parku pri CK Junior zoznámiť s lesom, prírodou, poľovníctvom, sokoliarmi,  lesničiarmi, vábničiarmi, kynológmi a lesníkmi.
7.    Majstrovstvá Slovenska juniorov vo vábení zveri o Putovný pohár poľovníckej relácie Halali, budú 28. marca 2015 o 13.00 hod v kinosále CK Junior v Leviciach, ako súčasť večera „Poľovníctvo zrakom a sluchom“
8.    Popoludnie „Poľovníctvo zrakom a sluchom“ bude 28 marca 2015 o 13.00 hod. v kinosále CK Junior v Leviciach, s voľným vstupom pre verejnosť. Jeho súčasťou bude vyhodnotenie, odovzdávanie cien a projekcia víťazných filmov filmového festivalu a Majstrovstvá Slovenska juniorov vo vábení zveri.

Bližšie informácie, propozície súťaží a prihlášky na jednotlivé akcie nájdete v kanceláriách OkO (RgO) SPZ, OPK a SPK a na webových stránkach www.polovnictvo.com, www.polovnictvo.sk, www.lesy.sk.

Pozývame Vás na jubilejné Levické poľovnícke dni 2015.
Pozývame Vás stráviť čas v príjemnom prostredí s príjemnými ľuďmi.V Leviciach 22.1.2015                                  František Zlehovec
                                                              Predseda organizačného výboru
 
Užívateľské meno

Heslo

Ešte nemáte konto? Môžete si ho vytvoriť.

· Viac o Podujatia
· Iné články od: taki


Najčítanejšie články Podujatia:
ŽITNOOSTROVSKÉ POĽOVNÍCKE SLÁVNOSTI Stránka vhodná na tlač Stránka vhodná na tlač

 Poslať tento článok priateľovi, známemu Poslať tento článok priateľovi, známemu


Súvisiace témy

Podujatia

Komentáre k tomuto článku nie sú dostupné.


All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2002 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generovanie stránky 0.072 sekund