[ Prihlásenie ] [ Admin prihl. ]     earth  madarska verzia  slovenska verzia  

· Úvodná stránka
· Archív
· Archív
· Fotogaléria
· Počasie
· Prihlásenie
· Stiahnite si
· Témy
· Vyhľadávať

· Poľovníctvo a rybárstvo
· Hubertlov
· Halali
· Naše poľovníctvo
· Svět Myslivosti
· Poľovnícka literatúra

· Dravce Slovenska
· Správy RPS

· Banskobystrický kraj
· Bratislavský kraj
· Košický kraj
· Nitriansky kraj
· Trenčiansky kraj
· Trnavský kraj
· Prešovský kraj
· Žilinský kraj

· Rastislavpb:
Náhodne vybratá fotka-Rastislavpb-

Naposledy nahrali:
· jomarko
· ollab
· mirojevo

 Nové čísla v archíve:
· 2003/04
· 2003/05

 Kompletný archív...

 Nové čísla v archíve:
· 1927/08

 Kompletný archív...

· Fórum
· Pokec
· Kniha návštev
· List redaktorovi
· Redakcia

· Organizačná štruktúra
· Stanovy SPZ
· Poľovnícke predpisy
· Školenia
· Prehliadky trofejí

· Komisia
· Slovenský rebríček
· Medzinárodný rebríček
· Bodové hranice
· Hodnotiteľské tabuľky

· Kontinentálne stavače
· Anglické stavače
· Retrievre
· Španiele
· Farbiare
· Duriče
· Jazvečíky
· Teriére
· Chrty
· Ostatné


Redakcia: Lovu zdar
Odoslané dňa: 30. 12. 2004. kým: taki

RedakciaC t e n ý    n á v š t e v n í k !Buďte vítaný na mojej web stránke. Pozdravujem Vás ako priateľa prírody, ako poľovníka a ako človeka ktorý sa iba zahráva myšlienkou stať sa poľovníkom. Poľovnícka informačná databáza na tejto stránke by chcela zahrnúť každú takú tému, ktorá sa zaoberá poľovníctvom, chovom, životným priestorom a ochranou divej zvery. Táto moja myšlienka vyviera zo snahy vyplniť jednu medzeru na slovenskom internete. Dúfam, že moje oslovenie nájde odozvu aj mimo poľovnícke obecenstvo t.j. vo verejnosti a v radoch priateľov prírody.

A to je dôvod prečo sa ozývam po slovensky i po maďarsky. Obsahovo obe verzie sú identické. Výnimku tvoria iba tie časti, ktoré budete riadiť Vy, čitatelia. Mám na mysli hlavne Vaše písomné referáty, vyslovené nápady, a diskusie na fóroch alebo na chat-e (pokec). Sú však aj témy, ako napríklad poľovnícke právne informácie a predpisy, ktoré z právneho hľadiska budú na oboch jazykových portáloch uvedené iba v slovenčine. S Vašou aktívnou pomocou by som sa rád dopracoval k tomu, aby sa tento portál stal celoslovenskou poľovníckou databázou. A za krátky čas i súčasťou slovenskej poľovníckej kultúry.

Mojou ďalšou túžbou je, aby sa portál stal dostupným pre každého návštevníka. Záujemcov a mienkytvorcov však upozorňujem na poľovnícku etiku a slušnosť! Veď popri zreteli na presnosť, na autentickosť a kvalitu sú mravné normy neodmysliteľnou súčasťou práce každého z nás.

Ďalšou mojou víziou je, aby portál bol vždy aktuálny. Na dosiahnutie tohoto cieľa som vyhľadal niekoľko dôveryhodných ľudí z radov riadiacich orgánov nášho poľovníctva. Na moje potešenie, mám ich prísľub na plynulú spoluprácu. Podotýkam, že sa zaoberám aj predstavou o rozšírení služieb na portáli. To všetko aj kvôli publikáciám poľovníckych zážitkov, foto-postrehov a krátkych video-nahrávok. V krátkej budúcnosti, pre každého môjho registrovaného zákazníka budem ponúkať skromné miesto na mojom serveri, z ktorého môže svoj materiál nalinkovať do fóra, ale aj na iné web-stránky.

O sebe len toľko, že mám 50 rokov, žijem v Orechovej Potôni. Som ženatý, mám dve dospelé deti. Som vyučeným strojárom a pracujem ako strojník. Patrím medzi náruživých poľovníkov viac ako 25 rokov. Z toho 18. rok vediem jedno poľovnícke združenie v mieste bydliska.
Druhou mojou záľubou je lietanie. Som aktívnym športovým pilotom. Sem-tam robím video-nahrávky, no radšej fotografujem a to hlavne kvôli hodnotám nášho života, ktoré práve pomocou fotozáberov chcem zanechať našim potomkom.
Ale aj počítače môžu byť skvelými nástrojmi na realizáciu odovzdávania hodnôt. A tak ma napadá, že by bolo dobré, keby aj tento portál plnil funkciu úschovne poľovníckych klenôt, súcich pre budúcnosť. Prosím Vás, pomôžte mi v mojom snažení.


Lovu zdrar

Takács Fridrich


 
Užívateľské meno

Heslo

Ešte nemáte konto? Môžete si ho vytvoriť.

· Viac o Redakcia
· Iné články od: taki


Najčítanejšie články Redakcia:
Lovu zdar Stránka vhodná na tlač Stránka vhodná na tlač

 Poslať tento článok priateľovi, známemu Poslať tento článok priateľovi, známemu


Súvisiace témy

RedakciaAll logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2002 by me.
You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generovanie stránky 0.064 sekund