STANDARD
Dátum: 2006-08-12 13:36:36
Vec: Iné


 
PISTOLE/ Standard


 
 

 
 
 

Tradiční zbraň oblíbená uživateli v mnoha zemích světa vhodná pro službu, sport a osobní obranu.CZ

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

Verze pistole CZ 75 B vybavená moderním bezpečnostním prvkem - vypouštěním kohoutu.
  
 
 
 

Zachování typických vlastností pistolí řady CZ 75/85, ekonomičnost střelby, výhodná zejména při tréninku, dobré držení v každé ruce, nízký odpor spouště, vysoká přesnost střelby, vysoká životnost, vysoká spolehlivost, snadno seřiditelná otevřená mířidla, vhodnost pro nácvik COMBAT střelby.
 
 
 

 
  
 
 
 

Model CZ 75 B splňující náročné požadavky uživatelů z celého světa doplněný o oboustranné ovládání pojistky a záchytu závěru, tzn. vhodná i pro levoruké střelce.
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Mikrometrické hledí, regulace propadu spouště, absence blokace úderníku a další speciální prvky předurčují tento model pro použití ve střeleckých sportovních disciplínách.

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

Časopisem Soldier of Fortune z USA vyhodnocena v roce 1999 jako nejpřesnější sériově vyráběná „Combat" pistole v ráži .45 ACP.
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Nejnovější pistole konstrukčně vycházející z CZ 75. Špičková zbraň určená pro všechny, kteří vyžadují maximální spolehlivost, bezpečnost a přesnost při rychlé střelbě. Zbraň je opatřena drážkami určenými pro uchycení taktického příslušenství.
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
CZ 75 v nerezovém provedení.
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Česká zbrojovka v letošním roce oslaví 30 let pistole CZ 75 limitovanou edicí této zbraně. Speciální výrobní číslo, unikátní rytina vykládaná zlatem a limitovaný počet vyrobených kusů činí tuto zbraň vhodnou zejména pro sběratelské účely.
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 Tento článok je z Polovnícka informacná databáza
www.polovnictvo.com

URL tohoto článku je:
www.polovnictvo.com/modules.php?name=News&file=article&sid=394