Medium
Dátum: 2006-08-15 09:11:36
Vec: Iné


 
KULOVNICE / Medium 


 
 
 
 

 
 
Varianta kulovnice CZ 550 Lux pro milovníky ráží .300 Win.Mag. nebo 7mm Rem. Mag.
 
 
  
 
 
 
Základní provedení řady „Medium".
 
 
 
 
 
 

 
 
Budete vděční za každou minutu strávenou při lovu s touto kulovnicí řady CZ 550 s pažbou z tureckého ořechového dřeva s lícnicí v bavorském stylu.
 
 
  

 
 
Pažba z ořechového dřeva typu Monte Carlo se zvýšeným hřbetem.
 
 
 
 

 
 

Spolehlivá a snadno ovladatelná kulovnice nejen pro amerického střelce s pažbou s rovným hřbetem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klasická celopažba z ořechového dřeva a lícnicí bavorského typu opatřená rybinami a pryžovou ventilovanou botkou. Umožňuje míření jak přes otevřená mířidla, tak s optickým zaměřovačem.
 
 
 
 

 
 
 
Hlaveň s nátlačkovým hledím předurčuje zbraň pro lov pohybující se zvěře na kratší vzdálenosti.
 
 
 
 
  

 
 
 
 
Modifikace základního modelu řady „Medium" s pažbou z lakovaného ořechového dřeva bez lícnice se zmenšeným lomením a zesíleným předpažbím a zesílenou hlavní.
 
 
 
 
  

 
 
 
CZ 750 S1 M1 for Sport Opakovací terčová puška pro sportovní střelbu na 800 m. CZ 750 S2 M1 for Sport Odlehčená verze opakovací pušky CZ 750 S1 M1 s těžkou hlavní pro přesnou sportovní terčovou střelbu.
 
 
 
 
 
 
 

CZ 550 Monte Carlo má lakovanou pažbu se zvýšeným hřbetem a pryžovou ventilovanou botkou. Zbraň má kulaté lůžko a třípolohovou pojistkou.
 
 
 
 

 

Modifikace CZ 550 BATTUE Lux v módním celopažbeném provedení.
 
 
 
 
 
 

 
 

Model určený pro sportovní střelce s pažbou z laminovaného dřeva se zesíleným předpažbím a botkou Pachmayr. Stejně jako u modelu CZ 550 Varmint je hlaveň zesílená, bez mířidel určená pro střelbu s optickým zaměřovačem.
 
 
 
 
 
 

 
 

Série CZ 555 představuje novou řadu elegantních, esteticky a ergonomicky řešených kulovnic navazujících na řadu CZ 550. Je vybavena krátkým vytahovačem a bočním vypouštěním zásobníku.
 
 
 
 
 

 
 
K letošnímu jubilejnímu výročí připravila naše firma pro své zákazníky limitovanou edici kulovnice CZ 550. Unikátní rytina na pažbě i systému a limitovaný počet kusů činí tuto zbraň vhodnou zejména pro sběratelské účely.

 
 
 
 
 


Tento článok je z Polovnícka informacná databáza
www.polovnictvo.com

URL tohoto článku je:
www.polovnictvo.com/modules.php?name=News&file=article&sid=438