Rytiny/Guľovnice
Dátum: 2007-01-09 16:38:19
Vec:


 
GUĽOVNICE

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Má upravenou politurovanou pažbu s lícnicí bavorského typu s plastickou řezbou medvěda s jelenem, pistolová rukojeť je zdobena růžicí s motivem losa. Zbraň je vykládaná 24 K ryzím zlatem a má pozlacené ovladače.

 
 
 

 
  
 
 

Pažba je opatřena plastickou řezbou muflonů, zásobníková deska má rytinu srnce s erbem pro monogram ze žlutého kovu. Ovladače jsou pozlaceny.
 
 
 

  
 
 
 
Má upravenou politurovanou pažbu s plastickou řezbou souboje jelenů a zlacené ovladače.
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
Politurovaná pažba je zdobena plastickou řezbou souboje daňků, deska zásobníku pak rytinou srnce a srny. Zbraň má pozlacené ovladače.
 
 
 
  
 
 
 
Zbraň je opatřena plastickou rytinou s motivem krokodýlů, lůžko povrchově upraveno bílou nitridací, zásobníková schránka je zdobena soubojem krokodýlů. Ovladače jsou pozlaceny.
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Upravená politurovaná pažba s bavorskou lícnicí, s plastickou řezbou jelena s vlky, vsazený ornament ze 14 K puncovaného zlata. Lůžko vykládáno 24 K ryzím zlatem, zlacené ovladače a deska s rytinou rysa. Pistolová rukojeť je ukončena kovovou růžicí nebo růžicí z ušlechtilých dřev s rytinou scrimshaw v kosti a motivem dle možnosti výběru.
  
 
 
 
 
 
  
 

Upravená politurovaná pažba je zdobena řezbou s vyobrazením buvola a lvice. Zbraň je vykládána 24 K ryzím zlatem se zlacenými ovladači, dno schránky s rytinou oryx.
 
 
 
 


 
  
  

Pažba je zdobena plastickou řezbou slonů. Zbraň je vykládána 24 K ryzím zlatem s africkými motivy, má zlacené ovladače a dno schránky s rytinou a motivem kudu velkého ze žlutého kovu
 
 
 
 
 
 
  
  
  
Upravená politurovaná pažba s pistolovou rukojetí zakončenou růžicí s motivem kozoroha vyrobeného ze 14 K puncovaného zlata. Zbraň je vykládaná 24 K ryzím zlatem a má zlacené ovladače. Dno schránky zdobeno rytinou jelena s lan
 
 
 
 
 
 
 
 
Pažba je zdobena plastickou řezbou slonů, lůžko pak hlubokou plastickou rytinou s motivy africké zvěře. Zbraň má zlacené ovladače a dno schránky s rytinou lva s antilopou.
 
 
 

 

Niklované lůžko je zdobeno hlubokou plastickou rytinou draků. Zbraň má zlacené ovladače a dno schránky je v rytině opatřeno místem pro monogram.

 
 
 
 Tento článok je z Polovnícka informacná databáza
www.polovnictvo.com

URL tohoto článku je:
www.polovnictvo.com/modules.php?name=News&file=article&sid=567